załóż konto
logowanie do systemu
sprawdzanie kolejki na wizytę
zamów receptę
pomoc
1. Jak zarejestrować się w aplikacji e-rejestracja?
Z uwagi na to, iż konto które Państwo założą na naszym portalu e-Rejestracja służy nie tylko internetowej rejestracji wizyt lekarskich, ale stanowi także swego rodzaju pełną historię leczenia Państwa w naszej przychodni, niezbędna jest weryfikacja osoby, która chce posiadać do niego dostęp. Dlatego też, sposób rejestracji na naszym portalu zależy od tego czy korzystali już Państwo z usług ZOZ Medical, czy dopiero zamierzają Państwo z nich skorzystać:
DLA OBECNYCH PACJENTÓW
- W przypadku, gdy są Państwo już naszymi pacjentami niezbędne jest w celu weryfikacji pobranie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie wypełnionego do rejestracji w jednej z naszych placówek na ul. Kołłątaja 18, ul. Kruka 2, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, legitymując się dowodem tożsamości. W ten sposób mamy pewność, że nie udzielimy dostępu do konta osobie nieupoważnionej. Rejestratorka wprowadzi do systemu podany przez Państwa adres e -mail i automatycznie prześle wiadomość dotyczącą potwierdzenia i kontynuacji procesu rejestracji konta.
DLA NOWYCH PACJENTÓW
- W przypadku, gdy chcą Państwo skorzystać z naszych usług po raz pierwszy założenie konta następuje poprzez kliknięcie na link ZAŁÓŻ KONTO, a następnie postępowanie zgodnie z instrukcją na ekranie.

2. Gdzie można pobrać formularz zgłoszeniowy?
- Formularz zgłoszeniowy można pobrać klikając na poniższy odnośnik: formularz zgłoszeniowy lub w zakładce informacje ogólne/do pobrania

3. Co zrobić gdy hasło zostało zgubione lub nie zostało dostarczone?
- W przypadku gdy zapomnisz hasło można skorzystać z procedury odzyskiwania hasła. W przypadku gdy hasło nie zostało dostarczone lub w przypadku innych błędów należy skontaktować się z administratorem (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie +48 798 522 147), w treści wiadomości należy podać swój numer PESEL oraz adres e-mail, który był wpisany na formularzu zgłoszeniowym.

4. Limit wizyt?
- Każdy użytkownik może dokonać tylko jednej rezerwacji wizyty w ciągu dnia. Jeżeli będzie chciał po raz drugi dokonać rejestracji otrzyma odpowiedź o wykorzystanym limicie wizyt.

5. Wymagania systemowe:
- Zalecamy używanie bezpiecznych przeglądarek internetowych np. Mozilla FireFox, Opera, Safari. Należy przechowywać swoje hasło w bezpiecznym miejscu, nie wolno go udostępniać osobom trzecim.
 

kontakt

Przychodnia Główna
Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy

Filia nr 1
ul. Kruka 2
24-100 Puławy

Filia nr 2
ul. Kołłątaja 18
24-100 Puławy

REJESTRACJA TELEFONICZNA:
tel. 814 714 160
tel. 814 714 161

Poniżej prezentujemy lokalizację naszych przychodni

Zak�ad Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o. - Pzychodnie
UNIZETO CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji Commercial SSL Impulsy mikroBIT - systemy informatyczne

projekt i realizacja .e.y.c.