załóż konto
logowanie do systemu
sprawdzenie kolejki na wizytę
zamów receptę
informacje ogólne
W jaki sposób zarejestrować się do poradni za pomocą eRejestracji

Konto które Państwo założą na naszym portalu e- Rejestracja służy nie tylko internetowej rejestracji wizyt lekarskich, ale stanowi także swego rodzaju pełną historię leczenia Państwa w naszej przychodni. Sposób zakładani konta opisany jest również w zakładce pomoc

Utworzenie konta

Założenie konta umożliwiające wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego  podawania danych. Zakładając konto należy podać login, hasło oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi, przepisać kod z obrazka oraz zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta. Po kliknięciu na link zwrotny zawarty w e-mailu nasze konto zostanie aktywowane. Następnie należy się zalogować. Po zalogowaniu przechodzimy do formularza umawiania się na wizytę w poradni. Ponadto możemy obejrzeć historię naszych zapisów do poradni, zobaczyć oraz edytować swoje dane, a także zmienić hasło.

Zapis na wizytę w poradni

Umawiając się od razu otrzymujemy informację o tym, które poradnie mają wolne terminy przeznaczone dla eRejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną godzinę. W efekcie prezenetowany jest tzw. "numerek", który zawiera podstawowe informacje o wizycie. "Numerek" należy wydrukować i zgłosić się z nim oraz ważnym dokumentem ubezpieczeniowym do Rejestracji.

Uwaga! Należy mieć świadomość, że:

Poprzez system eRejestracji można się rejestrować tylko na wybrane godziny pracy poradni. Zatem niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów przy próbie umawiania się przez eRejestrację istnieje możliwość zarejestrowania się w "okienku" w poradni.
W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w eRejestracji może zostać zablokowane. Podczas wprowadzania nazwy użytkownika i hasła weryfikowana jest wielkość liter. Trzykrotne wprowadzenie błędnego hasła blokuje możliwość logowania do systemu na okres 10 minut.
 


Na podstawie art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia
1997 r. z p. zm.) informujemy, że:


Administratorem Danych Osobowych jest:

Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o. w Puławach, Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

Dane przetwarzane są w zbiorze danych:

Zbiór danych pacjentów Zakładu Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o.

Celem przetwarzania danych osobowych jest:
Ochrona stanu zdrowia, świadczenie usług medycznych, leczenie przez osoby
trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych,
zarządzanie udzielaniem usług medycznych.

Udostępniamy dane:
Wyłącznie organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Pacjencie masz prawo:
Dostępu do danych oraz prawo ich poprawiania.

Z powyższych uprawnień możesz korzystać w siedzibie Administratora Danych Osobowych.

Podstawa prawna obowiązku podania danych wynika z:

Ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej.
UNIZETO CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji Commercial SSL Textus Virtualis Impulsy mikroBIT - systemy informatyczne

projekt i realizacja .e.y.c.